II-й благодійний показ мод
Роксолани Новак

В Ужгороді на благодійному показі мод зібрали 130 тис грн для хворого хлопчика.
14 грудня в Ужгороді відбувся Другий благодійний показ мод, який ужгородська дизайнера Роксолана Новак та власниця агенції урочистих подій «Майстерня свят» Наталія Янцо організували з метою збору коштів для лікування маленького ужгородця, який потребує термінової медичної допомоги. Благодійникам вдалося зібрати 130 тисяч гривень на лікування Іванка Кереканича, з них 80 тисяч гривень хлопчику перерахувала Тетяна Галіцина, переможниця шоу "Польща має талант", яка займається пісочною анімацією. 
На продаж благодійного аукціону виставили ексклюзивні лоти. Насамперед, це колекція 2013-2014 рр. відомої ужгородської дизайнерки Роксолани Новак.
Хлопчик, якого планують врятувати, - це шестирічний ужгородець Іванко Караканич, якому встановили діагноз гострий гібридний лейкоз. Це означає, що дитині терміново потрібна трансплантація кісткового мозку. Важку хворобу можуть подолати у Будапешті, де є спеціалізований центр трансплантації кісткового мозку.
Операція коштує 160 тисяч євро, а для матері хлопчика, яка виховує його самотужки, ця сума – просто захмарна.
До аукціону залучили і творчих людей – учень Тетяни Галіциної, переможниці шоу «Польща має талант»  продемонстрував пісочну анімацією, у які розповів історію про видужання хворого хлопчика.
Щодо колекції Роксолани Новак, то напередодні показу саме вона закривала  «Франківський подіум». Це колекція вечірніх суконь сезону весна-літо 2014 року. На благодійному показі представили також дві колекції хутра – більш демократичного молодіжного та більш вишуканого елітного сегменту.
Партнери благодійного показу: торговий центр «Палладіум», ресторан «Кілікія», рекламні агенції «VAR» та «Ідея», сім’я Левшакових, служба охорони «Легіон», інформаційні партнери – радіо «Люкс FM», сайти Zaholovok.com.ua та Varosh.com.ua, газета «РІО», фотограф Михайло Балога. Фотограф заходу – Володимир Твердохліб, відеографи – Ярослав Тарканій та Андрій Олаг, ведучі – Лариса Липкань та Віталій Глагола.

History ....